درباره ما


Save Money & Save Time

صرفه جوئی در هزینه و زمان

برند مای میکاپ استوری از شرکت های عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است که در سال ۲۰۱۹ با شعار جالب و تامل برانگیزه ” Save Money &  Save Time ” فعالیت خود را آغاز نمود و با توجه به تولید محصولات درجه یک آرایشی در کمتر از شش ماه با استقبال بی نظیری از طرفداران میکاپ روبه‌رو شد.

پایگاه اصلی این برند اتحادیه اروپا (آلمان) و امارات متحده عربی واقع شده و کشور سازنده محصولات آلمان می باشد.
شرکت ” M.M.S ” با توجه به اهداف والایی که دارد ، تمام متریال های اولیه محصولات خود را از کارخانه های معتبر آمریکایی و اروپایی تهیه نموده و از برندهای بسیار معتبر جهانی همانند MAC و ESTEE LAUDER  در این زمینه خرید نموده است.

همینطور در راستای تحقق شعارش ” Save Money &  Save Time ” برای کاهش هزینه های گزاف بسته بندی و پکیجینگ در دنیا از این بابت صرفه‌جویی نموده و بسته‌بندی محصولات را بسیار منطقی و معقول طراحی نموده تا بتوانند بیشترین تمرکز را در کیفیت متریال محصولات داشته باشد و این گونه مخاطب، تنها هزینه پرداخت متریال با کیفیت را انجام می دهد.
تولید کنندگان این برند با در نظر گرفتن چندین گزینه بسیار مهم این برند را تولید کرده و گسترش خواهند داد:
۱- کمک به اقتصاد جامعه طرفداران مد و زیبایی با به وجود آوردن برندی که از لحاظ کیفیت در سطح بالای رتبه بندی جهانی قرار دارد ، ولی از لحاظ قیمت کاملا منطقی و مقرون به صرفه بوده.
۲- تولید محصولات با توجه به سالیان طولانی تجربه ، جلسات و مذاکرات بسیار زیاد با افراد حرفه ای و با تجربه بین‌المللی در زمینه میکاپ ، مد و فشن و زیبایی و پس از ساعت ها آنالیز موشکافانه انجام شده به صورتی که هیچ محصولی فاقد کارایی نمی باشد و حتی در رنگ بندی محصولات این اصل قابل مشاهده است.
با توجه به شعار این برند ” Save Money &  Save Time ” این برند مدعی است با خرید محصولات مای میکاپ استوری با توجه به قیمت های بسیار منطقی نسبت به کیفیت بالای محصولات در پرداخت هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.و با توجه به کیفیت بالای این محصولات نیاز به تست دیگر برندهای متنوع میکاپ نخواهید داشت بنابراین در زمان خود هم،صرفه جویی کرده اید چرا که سرچ و تست انواع محصولات میکاپ باعث از بین رفتن زمان و پول شما خواهد شد و بنابراین صرفه جویی در زمان و هزینه ها که از عوامل مهم و شاخص در پیشرفت محسوب می‌شود با انتخاب محصولات مای میکاپ استوری به سادگی قابل دستیابی است.از محبوب ترین و شاخص ترین محصولات این برند می توان به کرم پودر ، ریمل و لوز پادر اشاره کرد.

نماد اعتماد زرین‌پال:

پیمایش به بالا